Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 “Vetëvendosje”, më 10 qershor demonstratë në Prizren

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

“Vetëvendosje”, më 10 qershor demonstratë në Prizren Empty
MesazhTitulli: “Vetëvendosje”, më 10 qershor demonstratë në Prizren   “Vetëvendosje”, më 10 qershor demonstratë në Prizren I_icon_minitimeThu Jun 03, 2010 7:30 am

“Vetëvendosje”, më 10 qershor demonstratë në Prizren F.0602140208816_m
Aktivistë të lëvizjes “Vetëvendosje”, kanë bërë të ditur se më datën 10 qershor, me rastin e 132 vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, do të organizojnë demonstratë në sheshin Shatërvan në Prizren.
Motoja e kësaj demonstrate, sipas aktivistit Glauk Konjufca, do të jetë “Kundërshtimi i vendimit të gjykatës kushtetuese për ndryshimin e emblemës së qytetit të Prizrenit”.

Konjufca, në një konferencë për media, të mërkurën ka thënë se është përpiluar një ofertë shoqërore të cilën, deri në datën e mbajtjes së protestës, do t’ia dorëzojnë partive politike dhe organizatave tjera për të marrë mbështetje për protestën që do ta organizojnë.

Aktivisti Konjufca ka thënë se do t’i ftojnë edhe veteranët e luftës, me gjithë “mosmarrëveshjet” që ata i kanë pasur kohëve të fundit me organizimin e protestës në Mitrovicë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
“Vetëvendosje”, më 10 qershor demonstratë në Prizren
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: