Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Bertan Asllani i befasuar për suksesin në Turqi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Bertan Asllani i befasuar për suksesin në Turqi    Tue Jun 28, 2011 8:06 am

Këngëtari shqiptar, i cili po dëgjohet edhe në Turqi, Bertan Asllani, edhe vetë ka thënë se nuk e ka pritur që Turqia do ta përkrahë kaq shumë.

I pyetur nga “Kosova Sot” se si po shkon muzika andej, ai ka thënë se është befasuar nga ky sukses. Ai thotë se është në njërën ndër kompanitë ku marrinë pjesë emra të njohur të muzikës turke si Tarkan, Mustafa Sandal, etj.

Bertani ka zbuluar se edhe kolegia e tij nga Maqedonia, Big Mama, është duke bashkëpunuar me një kompani tjetër turke.

Ai gjithashtu ka thënë se për momentin nuk do të ketë ndonjë klip të ri, por pas pushimeve do të sjell në shqip dhe turqisht hite të tjera. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Bertan Asllani i befasuar për suksesin në Turqi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: