Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Ryva vjen me “Hajde zemër”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Ryva vjen me “Hajde zemër”    Thu Jun 30, 2011 12:13 pm

Me gjithë faktin se ka kohë që nuk ka nxjerrë në treg një këngë
të re, këngëtarja dhe aktorja Ryva Kajtazi duket të mos jetë larguar nga
muzika. Ajo tashmë ka lansuar këngën dhe klipin e saj më të re të
titulluar “Hajde zemër”.

“Tash sa kam lansuar këngën time më
të re. Për këtë këngë kam bashkëpunuar me Don Arbas dhe Big Basta-n.
Është hera e parë që kam bashkëpunuar me këta bashkëpunëtor por mund të
them se jam ndarë e kënaqur me gjithçka. Kënga titullohet ‘Hajde zemër’
është një këngë me shumë ritëm e që përkon shumë me temperaturat e larta
vendore”, ka thënë Ryva për “InfoPress”.
Këngëtarja ka premtuar se kjo nuk do të jetë e vetmja këngë për këtë verë.
“Shpresoj që shumë shpejt në shtator të dal edhe me një këngë, por
kjo nuk është ende e sigurt nëse do të realizohet apo jo. Nuk varet
vetëm nga unë, por edhe prej shumë faktorëve tjerë. E rëndësishme është
që unë jam duke punuar maksimalisht”, ka thënë Ryva . /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Ryva vjen me “Hajde zemër”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: