Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Albumi i Gold AG, më 5 korrik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Albumi i Gold AG, më 5 korrik    Thu Jun 30, 2011 12:23 pm

Reperi nga Presheva, Arian Agushi, i njohur si Gold AG e ka
përfunduar albumin e tij më të ri të titulluar “The GoldFather”, i cili
do të dalë në shitje më 5 korrik.
Albumi ka gjithsej 12 këngë, ndërsa besohet se ky album është më i veçanti pasi përfshin disa bashkëpunime dhe videoklipe.
Janë edhe tri videoklipe të cilat do të jenë në këtë album, duke përfshirë këtu bashkëpunimin interesant me Malsorin.
Lista e këngëve që do të jenë në album:
1. Gold AG - The GoldFather
2. Gold AG ft. Malsori - Malsi e Madhe
3. Gold AG - Jam Ilir
4. Gold AG ft. 2po2 & Andini - Të falem ty
5. Gold AG - Toka ime
6. Gold AG - Plaku me djal
7. Gold AG ft. Rovena Stefa - Thirrëm
8. Gold AG - Shala e Bajgores
9. Gold AG ft. Hekuran Krasniqi - Sonte
10. Gold AG - Më fal o Zot
11. Gold AG - Burg mërgimi
12. Gold AG - Jo negociata

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Albumi i Gold AG, më 5 korrik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: