Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Akuzon Kosovën se po zbaton marrëveshjet para kohe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Akuzon Kosovën se po zbaton marrëveshjet para kohe  Empty
MesazhTitulli: Akuzon Kosovën se po zbaton marrëveshjet para kohe    Akuzon Kosovën se po zbaton marrëveshjet para kohe  I_icon_minitimeSun Jul 10, 2011 9:16 am

Shefi i ekipit serb për bisedime me Kosovën, Borislav Stefanoviq, ka deklaruar sot se policia e Kosovës, duke ua marrë serbëve letërnjoftimet dhe targat e lëshuara nga Serbia, përpiqet të ndryshojë situatën në terren para fillimit të zbatimit të marrëveshjes për lirinë e lëvizjes, të arritur më 2 korrik në Bruksel.

Ai ka paralajmëruar se do të shkojë në Kosovë për të sqaruar situatën rreth marrëveshjeve të arritura. “Nuk kam problem të takohem me të gjithë serbët, pos me ata që marrin pjesë”, siç është shprehur ai, “në të ashtuquajturën Qeveri të Kosovës”.

Stefanovic ka thënë se në lidhje me këtë Serbia po ndërmarr të gjitha veprimet e duhura: po bisedojnë me faktorët ndërkombëtarë dhe me autoritetet në Kosovë, që kjo të ndërpritet dhe që në afatin sa më të shkurtër të mundshëm të lirohen pesë të rinjtë serbë, të arrestuar në festën e Vidovdanit në Gazimestan.

Ai i ka ftuar serbët në Qeverinë e Kosovës të ndikojnë që të ndalohet marrja e dokumenteve nga serbët dhe që të rinjtë e arrestuar të lirohen, sepse, ka thënë ai, ata mund ta bëjnë këtë, pasi që, sipas tij, “serbët mbajnë çelësat e qeverisë së kryeministrit Hashim Thaçi”. /Koha/Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Akuzon Kosovën se po zbaton marrëveshjet para kohe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marrëveshjet e para, më 14 dhe 15 qershor?
» Barcelona para kohe në finale!
» Me marrëveshjet, Serbia njohu Kosovën
» LDK akuzon Krasniqin se po bën eliminime politike
» Hasani: EULEX-i zbaton misionin e Serbisë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: