Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 I vidhet vetura Gresa Behlulit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: I vidhet vetura Gresa Behlulit    Tue Aug 16, 2011 10:29 am

Gresa Behlulit i është vjedhur vetura e tipit Golf 5. Vjedhja ka ndodhur të dielën në mbrëmje para banesës së këngëtares nga Kosova.
Sapo ka parë se vetura nuk është në parking, Gresa menjëherë ka njoftuar policinë dhe kërkimi ka filluar. Tani Gresa ndjehet mjaft e brengosur ngase këtë veturë e kishte blerë në Gjermani në vlerë prej 15 mijë eurosh.

“Golfin 5 me ngjyrë të hirit e kam pasur për qejfi. Jam shumë e mërzitur sepse është njëra nga veturat që më ka bërë të ndjehem komode. Nuk më ka shkuar në mendje se do të ma vjedhin veturën”, ka thënë ajo për “Zëri”.

“Me t’u zgjuar në mëngjesin e djeshëm pash që veturën nuk e kisha në parking para banesës sime. Njoftova policinë mirëpo ende nuk dihet asgjë. Më brengos fakti se këtë veturë e kam blerë mjaftë shtrenjtë, 15 mijë euro në Gjermani. Uroj që policia jonë ta gjejë dhe ta dënojë autorin e krimit”.

“Kam vozitur tre vjet golfin dhe nuk kam menduar te vjedhja, edhe tash që ma kanë vjedhur nuk kam dyshime te askush. Por dashtë Zoti ta gjej, ngase e kam veturë për qejfi”, ka përfunduar ajo./Telegrafi/


_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
I vidhet vetura Gresa Behlulit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: