Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Arta Bajrami nuk ndalet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Arta Bajrami nuk ndalet    Sun Aug 21, 2011 12:19 pm

Këngëtarja Arta Bajrami e cila pak javë më parë lansoi albumin e saj “Exotic” ajo tani është në përgatitje të videoklipit të ri, këngë kjo pjesë e albumit të ri.

Arta brenda pak ditësh do të shfaqet nëpër televizionet tona me klip të ri.

“Jam në përfundim të realizimit të klipt, jemi duke xhiruar në disa pjesë të kryeqytetit dhe një pjesë në periferi. Shpresoj që viedeklipi do të pëlqehet në publik, sepse është diçka më ndryshe, një klip që do të fascinoj adhuruesit e mi”, ka thënë Arta për “Zëri”.

Përveç klipit Arta planifikon të nisë punën edhe për një këngë tjetër të re, e cila do të jetë si dhuratë e bukur për publikun e saj të gjerë. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Arta Bajrami nuk ndalet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: