Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Edhe Xhesika konkurrente në Miss Universe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Edhe Xhesika konkurrente në Miss Universe    Tue Aug 23, 2011 10:42 am

Është kjo Xhesika Berberi e cila mban kurorën “Miss Albania
Univers”, e cila do ta përfaqësoj Shqipërinë në “Miss Univers 2011”.
Dy
shqiptare, njëra e cila përfaqëson Kosovën, Afërdita Dreshaj, dhe
tjetra që përfaqëson Shqipërinë, Xhesika Berberi do të konkurrojnë në
“Miss Universe 2011”, eveniment i cili do të organizohet më 12 shtator
në Sao Paolo, Brazil.

Si duket, edhe mes të dyja bukurosheve do të ketë një rivalitet se
cila shqiptare do të rreshtohet më së larti. Sidoqoftë nga votat e
publikut, deri më tani vajza e cila përfaqëson Filipinet është më e
votuara, raportojnë mediat shqiptare.

Për të votuar për Xhesika Berberin klikoni këtu. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Edhe Xhesika konkurrente në Miss Universe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: