Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Zanfina pro operacioneve plastike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Zanfina pro operacioneve plastike  Empty
MesazhTitulli: Zanfina pro operacioneve plastike    Zanfina pro operacioneve plastike  I_icon_minitimeTue Aug 23, 2011 10:45 am

Zanfina Ismajli ka pohuar gjatë një interviste për “Infopress” se ajo gjithmonë është pro gjërave që e bëjnë njeriun të lumtur, përfshirë operacionet plastike dhe shoopingun e tepruar.

Sipas Zanfinës njeriu duhet t’i shërojë komplekset, qoftë edhe me operacione plastike.

“Unë gjithmonë jam pro gjërave që e bëjnë njeriun të lumtur, qofshin ato operacione, shooping i tepruar apo çka do qoftë. Njeriu më mirë është të bëjë ndonjë operacion që ia shëron komplekset sesa të jetojë i frustruar dhe të shpërndajë energji negative rreth vetes”, ka thënë këngëtarja.

Zanfina ka pohuar se ende nuk ka pushuar për këtë verë, por do të dëshironte së paku një javë t’i kaloj për pushime diku.

“Kam pushuar vetëm një ditë, por do të doja të pushoja së paku një javë diku, sepse këtë verë më shumë kam punuar dhe kam nevojë për pushim”, ka shtuar Zanfina. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Zanfina pro operacioneve plastike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im
» Edhe pas 52 operacioneve estetike duket natyrale?
» NATO rishqyrton strategjinë e operacioneve në Libi
» Arrijnë përçuesit plastikë
» Stop kirugjise plastike ne vere

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: