Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 “Zig Zag Orchestra” së shpejti me këngë të reja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: “Zig Zag Orchestra” së shpejti me këngë të reja    Tue Aug 30, 2011 5:48 pm

Ndonëse angazhimet e tyre me mbrëmje janë të shumta “Zig Zag Orchestra” ka menduar edhe për krijime të reja, ani pse një tempo e shpejtë rreth krijimeve për ta nuk është e arsyeshme.

“Besoj që është shumë më mirë të sjellësh më rrallë këngë, por ato të kenë efektin maksimal dhe të gjatë, sesa t’i bombardosh njerëzit me këngë dhe klipe gjatë gjithë kohës dhe në fakt t’i vesh në konfuzion edhe vetë dëgjuesit. Por sido qoftë shumë shpejt do të ketë edhe këngë të reja nga unë, normalisht të shoqëruar edhe me klipe”, ka thënë Dren Abazi për “Infopress”.

Përveç kësaj këngëtari ka pohuar se së bashku me Anjeza Shahinin janë duke punuar për klipin e këngës “Ti dhe unë”, këngë kjo me të cilën konkurruan në “Top Fest 8”.

“Pas suksesit që pati kënga ‘Ti dhe unë’ në Top Fest dhe vazhdon të ketë, e pash të arsyeshme që të bëjmë edhe një klip për këtë këngë. Klipi iu besua kompanisë ‘Pinkmoon’ dhe shumë shpejt do të jetë gati. Besoj do të fillojë të shfaqet në fillim të kësaj jave”, ka thënë Dreni. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
“Zig Zag Orchestra” së shpejti me këngë të reja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: