Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Klemente: E di formulën se si të fitoj barcelonën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous



Klemente: E di formulën se si të fitoj barcelonën Empty
MesazhTitulli: Klemente: E di formulën se si të fitoj barcelonën   Klemente: E di formulën se si të fitoj barcelonën I_icon_minitimeTue May 11, 2010 6:53 pm

Klemente: E di formulën se si të fitoj barcelonën Thumbnail.php?file=Havier_Klemente_523722672

Trajneri i Valjadolidit, Havier Klemente është i sigurtë se e din formulën e vërtetë për të mundur Barcelonën. Skuadra e tij të dielën në “Kamp Nou” do të zhvilloj ndeshjen e fundit për këtë sezon, ndeshje kjo e cila vendos rreth titullit kampion dhe mbijetesës në elitën e futbollit spanjoll.
“E di se si të fitoj Barcelonën” – kategorik ishte 60-të vjeçari Klemente në një intervistë për “Marca”.
“Nuk më bën përshtypje ajo se unë jam shpresa e fundit për të gjithë “madrilenët”. Ne do të luajmë për nder të Valjadolidit” – tha trajneri i skuadrës nga Kastiljo dhe Leon.
“Barcelona është skuadra më e mirë në botë. Ata janë shumë të mirë, por në çdo ndeshje duhet të luhet për të fituar” - përfundoi ish trajneri i kombëtares spanjolle, Havier Klemente
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Klemente: E di formulën se si të fitoj barcelonën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: