Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Të hyrat e Facebook arrijnë në 1.6 miliardë për gjashtë muaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Të hyrat e Facebook arrijnë në 1.6 miliardë për gjashtë muaj  Empty
MesazhTitulli: Të hyrat e Facebook arrijnë në 1.6 miliardë për gjashtë muaj    Të hyrat e Facebook arrijnë në 1.6 miliardë për gjashtë muaj  I_icon_minitimeSat Sep 10, 2011 8:43 am

Të ardhurat e Facebook kanë arritur në 1.6 dollarë vetëm për gjysmën e parë të vitit 2011, sipas një raporti të ri nga Reuters, ndërsa rrjeti më i madh social në botë vazhdon të zgjerohet para se të hyjë në bursa dhe të regjistrohet si IPO.

Gjiganti i rrjeteve sociale ka thënë se të ardhurat e saj kanë arritur në 500 milionë dollarë në gjysmën e parë të vitit 2011, pohon "një burim i mirë-informuar rreth financave në Facebook."

Baza e përdoruesve të Facebook ka arritur në 750 milionë, ndërsa rrjeti social e ka pozicionuar veten si një nga lojtarët më të mëdhenj në botën e reklamave online, i cili merr një të tretën e të gjitha paraqitjeve të reklamave në SHBA (më shumë se Yahoo, Microsoft, Google, dhe AOL së bashku).

Kompania e themeluar nga Mark Zuckerberg, Facebook.com, të cilin ai e ka themeluar nga dhoma e konviktit të tij në vitin 2004 është rritur në një nga firmat më të forta të internetit, e cila megjithatë ende nuk i a bërë publike të hyrat e saj zyrtarisht. / Telegrafi /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Të hyrat e Facebook arrijnë në 1.6 miliardë për gjashtë muaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Twitter arrin 2 miliardë “tweets” në muaj
» Publikon fotot nudo në Facebook, 4 muaj burg
» Mitrovica rrit të hyrat vetanake për 47 %
» Arrijnë përçuesit plastikë
» Dy miliardë njerëz përdorin internetin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: