Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Melo nuk do të largohet nga Juventus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Melo nuk do të largohet nga Juventus Empty
MesazhTitulli: Melo nuk do të largohet nga Juventus   Melo nuk do të largohet nga Juventus I_icon_minitimeSat Jun 05, 2010 2:47 pm

Melo nuk do të largohet nga Juventus F.0605114024636_m
Felipe Melo thotë se ai është i vendosur të tregojë vlerat në Juventus dhe se nuk dëshiron të largohet.
Më herët gjatë javës ish-menaxheri Ciro Ferrara shprehu dyshimet për qëndrimin e Melos gjatë stërvitjeve, duke thënë se ai është vështirë të pëlqehet nga bashkëlojtarët e tij.

“Dua të fitoj me fanellën bardhezi. Ende kam katër vite të mbetura në kontratën time. Dua ta shoh të skadojë. Nuk jam dikush që largohet në momente të vështira. Dhe, mbi të gjitha, nuk besoj se kam pasur një sezon të tmerrshëm”.

“Në të ardhmen do të doja ta mbyll karrierën time në Brazil, mbase në Flamengo. Por kjo është për të ardhmen”, ka thënë Melo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Melo nuk do të largohet nga Juventus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zaccheroni: Lamtumirë Juventus!
» Juventus nuk ia doli me Romën
» Juventus: Del Piero është yni
» Barazon Juventus, fiton Napoli
» Juventus dhe Arsenal negociojnë për Buffon

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: