Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 “Luftë” mes AAK-së dhe VV-së

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: “Luftë” mes AAK-së dhe VV-së    Mon Sep 26, 2011 12:09 pm

Burim Ramadani, i AAK-së, dhe Glauk Konjufca, i “Vetëvendosjes”, po zhvillojnë luftë me fjalë nga distanca se kush po bën opozitë të mirëfilltë.

Sekretari i përgjithshëm i AAK-së, Ramadani thotë se vetëm partia e tij është opozitë. Sipas tij, AAK-ja nuk është parti e rrugës, e skandaleve, nuk merret me parti të vogla dhe punon ta heqë qafe qeverinë Thaçi nga pushteti.

Ndërkaq, deputeti i “Vetëvendosjes” deklaron se AAK-ja po flirton e po i fërkon duart të futet në koalicion qeveritar me Thaçin dhe ka mungesë të programit e ideve politike, transmeton KTV-ja.


_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
“Luftë” mes AAK-së dhe VV-së
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet :: L.VETEVENDOSJE!-
Kërce tek: