Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Ngjyrat vjeshtore për dukjen tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Ngjyrat vjeshtore për dukjen tuaj    Sun Oct 30, 2011 2:51 pm

Edhe pse vjeshta tingëllon si e zymtë, kjo nuk do të thotë se edhe makijazhi juaj gjatë vjeshtës doemos duhet të jetë me të njëjtin ton.

E kaltra e errët, e gjelbra, e kuqja e errët dhe ajo rozë, janë ngjyrat trendi me të cilat duhet ta ngjyrosni dukjen tuaj këtë sezon.

Jini kreative dhe zgjidhni ato ngjyra të cilat më së miri i përshtaten fytyrës suaj, pushoni nga ngjyra e hirit dhe shkëlqeni me trendet më të reja të makijazhit.

Më poshtë ju sjellim shtatë ngjyrat vjeshtore të cilat doemos duhet të jenë në fytyrën tuaj:
* Kafe
* Vjollce
* Bordo (e kuqe e errët)
* Kaltër
* E gjelbër
* Roze
* E artë

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Ngjyrat vjeshtore për dukjen tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Te ndryshme :: Moda & Estetika-
Kërce tek: