Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Krem për lëkurë të butë dhe të këndshme në prekje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Krem për lëkurë të butë dhe të këndshme në prekje    Thu Nov 03, 2011 8:24 am

Nëse keni dëshirë një ngjyrë më natyrale dhe një maskë të qëlluar për lëkurën tuaj, për juve paraqesim kremin “Liz Earle’s Sheer Skin Tint”.

tuaj, por është krem i lehtë dhe mjafton që lëkurës suaj t'i ofrojë një shkëlqim natyra!

Po ashtu, përmban edhe minerale për mbrojtjen kundër rrezeve të dëmshme UV me faktor mbrojtës 15 kundër diellit.

Kremi përmban edhe avokado, vajra, vitamina E, të cilat ua mundësojnë të keni një lëkurë të butë dhe të këndshme në prekje. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Krem për lëkurë të butë dhe të këndshme në prekje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Te ndryshme :: Moda & Estetika-
Kërce tek: