Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Babai me i keq ne botë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Antigona
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
Antigona

<b>Postime</b> Postime : 89

MesazhTitulli: Babai me i keq ne botë   Sun Dec 11, 2011 2:36 pm

Jamie Cummings, një burrë 34-vjeçar, është cilësuar nga mediat britanike si “babai më i keq në botë”. Skocezi ka 16 fëmijë dhe pret në fillim të vitit 2012 fëmijën e tij të shtatëmbëdhjetë.
Fatmirësisht këto fëmijë nuk i ka me të njëjtën grua, por me 14 të dashurat e tij, të cilat janë shumica pa punë, ashtu si edhe Jamie, dhe mbahen me asistencë. Shteti britanik ka ligje speciale për mbrojtjen e nënave të vetme, veçanërisht nëse janë adoleshente dhe nga kjo gjë ka përfituar ky burrë.

Gjithashtu, duke qenë se është një i papunë prej kohësh, Jamie merr asistencë nga shteti dhe nuk do t’ia dijë për asnjë nga fëmijët e tij.

Sipas ‘Scotland Courier’, kjo sjellje e skocezit ka turpëruar edhe vetë nënën e tij, e cila e konsideron të birin si një “gjahtar seksi”.

Cdo fëmijë i këtij “babai” i kushton shtetit 12 mijë euro çdo muaj dhe autoriteteve po i humbet durimi me këtë njeri që interesohet vetëm për shëndetin e tij, femrat e reja dhe ekipin e futbollit të qytetit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Babai me i keq ne botë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: