Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Evra: Ia dhuruam titullin Chelseat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Evra: Ia dhuruam titullin Chelseat Empty
MesazhTitulli: Evra: Ia dhuruam titullin Chelseat   Evra: Ia dhuruam titullin Chelseat I_icon_minitimeTue May 11, 2010 8:29 pm

Evra: Ia dhuruam titullin Chelseat

Patrice Evra thotë se lojtarët e Manchester Unitedit ia kanë dhuruar Chelseat titullin e Ligës Premier, pasi që, sipas tij, ishin pikërisht Djajtë të Kuq ata që bënë gabimet gjatë sezonit.
“Përgëzime për Cheslean. Nëse e fiton kampionatin është sepse vërtetë e ke merituar. Por, unë ndjej se ne ua dhamë atyre titullin. Ne humbëm shumë ndeshje. Ne nuk është dashur të pësojmë ndaj Chelseat në shtëpi. Një barazim do të ishte më i mirë, ndërsa më pas humbëm pikë edhe ndaj Blackburnit”.

“Më pas ne luajtëm në mënyrë fantastike, sepse mposhtëm Manchester Cityn dhe Tottenhamin, ndërsa këto nuk ishin ndeshje të lehta, ashtu si ndaj Sunderlandit dhe Stokes”.

“Por, shtatë ndeshjet e humbura u dëshmuan të jenë shumë. Që në fillim të sezonit ne humbëm ndaj Burnleyt dhe ne nuk është dashur të pësojmë në atë takim. Unë e përsëris se kur nuk dal i pari, them se nuk kam luajtur mirë për Unitedin. Kur luani për këtë klub, gjithmonë duhet të fitoni”, deklaroi EvraEvra: Ia dhuruam titullin Chelseat F.0511190834357_m
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Evra: Ia dhuruam titullin Chelseat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mutu do t’ia paguaj Chelseat 17 milionë
» Torres shënon në fitoren e Chelseat
» Chicharito: Ndaj Chelseat, vështirë për United
» Evra i gatshëm të braktis Manchesterin
» Evra: Do të largohesha vetëm për Realin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: