Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Evra: Do të largohesha vetëm për Realin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Evra: Do të largohesha vetëm për Realin  Empty
MesazhTitulli: Evra: Do të largohesha vetëm për Realin    Evra: Do të largohesha vetëm për Realin  I_icon_minitimeMon Jan 24, 2011 2:17 pm

Patrice Evra thotës e ai do të ishte i gatshëm të largohet nga Mancheter United për Realin e Madridit.

Menaxheri i United, Sir Alex Ferguson, ka shqetësime rreth vazhdimit të kontratës së Evra, e cila skadon në fund të sezonit të ardhshëm, dhe është i vetëdijshëm për interesimin e Realit dhe Barcelonës.

“Jam shumë i lumtur te Manchester dhe nuk kam menduar për largim, por nëse Alex (Ferguson) dëshiron të më shfrytëzojë për të blerë ndonjë lojtarë tjetër, atëherë them se Real Madridi është zgjidhja më e mirë për Manchester United”.

“Nëse ky opsion vjen dhe Manchester United është pozitiv për këtë veprim, atëherë do ta pranoja atë me kënaqësi”, ka thënë Evra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Evra: Do të largohesha vetëm për Realin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Maicon: Dua Realin jo Cityn
» Evra i gatshëm të braktis Manchesterin
» Evra: Ia dhuruam titullin Chelseat
» De Gea: Nuk do të mund të luaja për Realin
» Casillas: 1/8 e LK, traumë për Realin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: