Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Pato: Turp për Dungan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Pato: Turp për Dungan Empty
MesazhTitulli: Pato: Turp për Dungan   Pato: Turp për Dungan I_icon_minitimeThu May 13, 2010 8:17 am

Sulmuesi i Milanit, Alexandre Pato, po tenton të jetë sa më i thjeshtë dhe i durueshëm pas ‘masakrës’ së Dungas, me ç’rast Pato nuk do luajë në Botërorin e këtij viti.
“Kampionati Botëror? Po, unë besoja në të deri në momentin e fundit…Është turp për Dungan, por jam ende i ri”.

“Unë do të punoj shumë, në mënyrë që të jem gati për Brazilin në Botërorin e vitit 2014”, theksoi Pato për Il Corriere dello Sport. Pato: Turp për Dungan F.0513003042407_m
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Pato: Turp për Dungan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pato: Milani është shtëpia ime
» Pato: Allegri është i mirë
» Allegri: Pato më i mirë se Balotelli
» Pato: Kurrë nuk do të mund të luaja për Interin
» Pato: Nuk e kam problem të luaj krahas Ibras

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: