Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Benitez duhet të largohet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Benitez duhet të largohet Empty
MesazhTitulli: Benitez duhet të largohet   Benitez duhet të largohet I_icon_minitimeThu May 13, 2010 8:23 am

Legjenda e Liverpoolit, Robbie Fowler, beson se është koha e duhur që Rafa Benitez ta largohet nga pankina e Liverpoolit.
“Me Rafan, çfarë shihni është ajo çfarë do të merrni. Mendoj se ai është mjaft i hidhëruar dhe ai këtë e mban në vete. Unë gjithnjë i jam falënderuar për arsyen që më riktheu në skuadrën e Liverpoolit, por para së gjithash, klubi është i madh dhe askush nuk është mbi klubin”.

“Së pari, ne duam të fitojmë trofe dhe të jemi në krye të ranglistave. Është situatë e palakmueshme. Nuk dua të ulem këtu dhe të them se ai duhet të largohet, por secili ka mendimin e vet”.

“Unë vetëm dua që Liverpooli të luajë mirë, a është me Benitezin, apo pa të, nuk më intereson dhe aq. Para së gjithash, Liverpooli është Liverpool dhe unë mendoj se ne meritojmë të jemi në krye të tabelës çdo vit. Kushdo që është në krye të detyrës, ka përgjegjësi të madhe në duart e veta”, deklaroi Fowler.Benitez duhet të largohet F.0513001057375_m
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Benitez duhet të largohet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Benitez: Aurelio do të largohet
»  Moratti: Benitez nuk do të shkarkohet
» Interi të hyjë në garë për Benitez
» Benitez të drejtojë Cityn?
»  Benitez: Do ta mposhtim Milanin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: