Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Ancelotti: Drogba mund të luajë edhe shumë vite

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeLti
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
BeLti


<b>Postime</b> Postime : 1065

Ancelotti: Drogba mund të luajë edhe shumë vite   Empty
MesazhTitulli: Ancelotti: Drogba mund të luajë edhe shumë vite    Ancelotti: Drogba mund të luajë edhe shumë vite   I_icon_minitimeSat Oct 23, 2010 9:01 am

Ancelotti: Drogba mund të luajë edhe shumë vite

Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, thotë se Didier Drogba ka edhe shumë vite të mbetura për të luajtur në nivelin më të lartë.
“Drogba është 32-vjeçar, por unë i kam thënë atij se Filippo Inzaghi shënoi dy gola në finalen e Ligës së Kampionëve kur ishte 35 vjeçar. Andaj, Drogba ende ka kohë për ta bërë të njëjtën gjë dhe të shënojë dy gola në finalen e Ligës së Kampionëve”.

“Ai ka një personalitet të fortë, por ai është efektiv – ai ka shënuar shumë vitin e kaluar. Ai është i fokusuar dhe e di shumë mirë se është një prej lojtarëve më të rëndësishëm në ekip. Ai nuk ka pasur shumë probleme me lëndimet gjatë karrierës së tij dhe mendoj se ai mund të qëndrojë në formë të lartë për shumë vite”, ka thënë Ancelotti.

Drogba është golashënuesi më i mirë i sezonit të kaluar në Ligën Premier me 29 gola dhe tashmë ka shënuar gjashtë gola këtë sezon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ancelotti: Drogba mund të luajë edhe shumë vite
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mourinho: Kam edhe 15 vite karrierë
» Villa: Kam edhe katër vite kontratë
» Hill-Wood: Mund t’ia dalim edhe pa Cesc
» Walcott: Mund të bëj më shumë
» Edhe paracetamoli mund të shkaktojë vdekjen

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: