Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Vizitorë te Nderuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Vizitorë te Nderuar   Thu Dec 16, 2010 7:59 pm

Juve qe na vizitoni e qe nuk jeni pjese e forumit Mjeksia-Grup deshem te jau bejm me dije qe per te i pare te gjitha seksionet e forumit duhet te regjistroheni pra te beheni pjes e forumit Mjeksia-Grup, nuk eshte e veshtire, nuk kerkon shume kohe. Seksionet apo rubrikat qe nuk mund te i shini pa u regjistru jane: Punime Tona( ketu mund te gjeni postime origjinale te bera nga vet antaret e Mjeksia-Grup, gjithmon qe kane te bejn me mjeksi), Libra Shqip, Libra te Huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve. Andaj qe ta shihesh te plot regjistrohu.

Me rrespekt Staff-i i Mjeksia-Grup
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
Dr Ramadan Ndreka
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
Dr Ramadan Ndreka

<b>Postime</b> Postime : 6

MesazhTitulli: Re: Vizitorë te Nderuar   Sat Sep 10, 2011 5:28 pm

Programi i forumit ishte shum i kompletuar shkencërisht në temat që pash,por un nuk i kam lexuar ato. mendova të antarsohem sepse,ndoshta mundë të kontriboj per antarët e forumit dhe mund të lexoj tema që kërkojn diskutime rreth tyre.Akoma nuk kam mësuar mënyrën e kerkimit të këtyre temave,Një gjë mësova që objektivi ishte shum i lartë dhe kushtet ishin tepër të rregullta.Programi që të shkruhet shqip, të folet shqip, etj. Me kete rast dua të falendoroj stafin e forumit.
Jam mjek terapeft,për mjekimin e sëmundjeve të ndryshme ,i specializuar plus për sëmundje infektive dhe neurotoxikologji.Jam në pension,por kurr muk jam shkëputur nga kurimi i të sëmurve. Do tu përgjigjem pyetjeve që të më bëhen për çfarë ju referova. --- Dr Ramadan Ndreka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: Vizitorë te Nderuar   Sun Sep 11, 2011 9:26 am

dr.Ndreka

Se pari faliminderit per regjistrimin tuaj ketu, tani do keni te drejt ti shini edhe ato kende qe me heret nuk kishi te drejt ti shini. E vlersojm larte kontributin tend qe do japesh nese do kemi edhe ndonje Doktorr te specializuar e te gatshem qe te ju pergjigjet pytjeve te antarve tane per hallet shendetsore te tyre do te hapim edhe kendin Pyt Doktorrrin. Faliminderit, presim kontributin tend ketu.

Me rrespekt dr.Dugi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
zuki
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
zuki

<b>Postime</b> Postime : 2

MesazhTitulli: Re: Vizitorë te Nderuar   Sat Feb 16, 2013 5:09 pm

admin une u regjistrova po nuk kam qasje ne te gjitha rubrikat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eleni
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
Eleni

<b>Postime</b> Postime : 1

MesazhTitulli: Re: Vizitorë te Nderuar   Sun Mar 17, 2013 9:19 am

Pershendetje.
Jam Eleni, jam ndihmes farmaraciste dhe ju pergezoj per Web site-in tuaj. Jam e interesuar te perfitoj sa me shume njohuri ne mjekesine alternative me qellim qe te jem me e dobishme per problemet e njerezve qe kerkojne deshperimisht lehtesimin e semundjeve nepermjet medikamenteve dhe pse jo edhe nepermjet mjekesise alternative.
Une kam disa njohuri ne kete drejtim nga studimet individuale dhe explorimi nepermjet internetit. Besoj se do te jem e dobishme.

Ju faleminderit qe me mundesuat te rregjistrohem ne kete Faqe interneti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vizitorë te Nderuar   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vizitorë te Nderuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup ::   Kendi i Forumit  :: Rregullorja e Forumit/ Njoftime-
Kërce tek: