Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Ronaldo: Dua Mourinho ta fitojë LK

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Ronaldo: Dua Mourinho ta fitojë LK Empty
MesazhTitulli: Ronaldo: Dua Mourinho ta fitojë LK   Ronaldo: Dua Mourinho ta fitojë LK I_icon_minitimeSat May 22, 2010 3:43 pm

Ronaldo: Dua Mourinho ta fitojë LK F.0522144206188_m

Cristiano Ronaldo nuk dëshiron të flasë për mundësinë që Jose Mourinho të kalojë në Real Madrid, por dëshiron që bashkëkombasi i tij të triumfojë në Ligën e Kampionëve sonte me Interin.
"Titujt e fituar në Serie A vetë flasin për kualitetet e tij. Por tash nuk është koha për ta diskutuar këtë. Unë jam i fokusuar vetëm në atë si të kem paraqitje të mirë në Kupën Botërore me Portugalinë dhe jo se cilët lojtarë do t'i blejë Reali ose cilin trajner do ta angazhojë".

"Unë vetëm mund të them se i dëshiroj Mourinhos të gjitha të mirat në finalen e Ligës së Kampionëve. ai është portugez, si edhe unë, andaj dua ta fitojë Ligën e Kampionëve", ka thënë Ronaldo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Ronaldo: Dua Mourinho ta fitojë LK
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mourinho do të fitojë në ‘el Classico’
» Mourinho: Interi të fitojë gjithçka, pos LK
» Ronaldo: Çdo ditë mësoj diçka të re nga Mourinho
» Kalou do të fitojë kontratë të re
» Milani dështon të fitojë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: