Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Mourinho: Interi të fitojë gjithçka, pos LK

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Mourinho: Interi të fitojë gjithçka, pos LK Empty
MesazhTitulli: Mourinho: Interi të fitojë gjithçka, pos LK   Mourinho: Interi të fitojë gjithçka, pos LK I_icon_minitimeMon May 31, 2010 6:20 pm

Mourinho: Interi të fitojë gjithçka, pos LK Mourinho: Interi të fitojë gjithçka, pos LK
Menjëherë pas largimit të tij nga Interi, për t’u bërë dhe zyrtarisht trajner i Real Madridit, Jose Mourinho ka lansuar dhe ‘sulmin’ e parë në drejtim të ish skuadrës së tij, duke vënë në dyshim potencialin e saj për të fituar sërish Ligën e Kampionëve.
“Unë kam pasur një ekip fantastik te Interi dhe shpresoj se ata do të jenë të suksesshëm përsëri, shpresoj se do të fitojnë gjithçka përsëri, përpos Ligës së Kampionëve”.

“Unë kurrë nuk do ta harroj Interin. Nuk kam biseduar me Morattin për trajnerin e ri, por duhet të vijë dikush që është i mençur. Unë tashmë ia kam përgatitur terrenin trajnerit të ri për tre tituj tjerë, Superkupën e Italisë, Kupën e Botës për klube dhe Super Kupën e Evropës”, theksoi Mourinho për Marca.

Portugezi nuk ka përmendur emrat që dëshiron të transferojë te skuadra e tij e re, sepse ka frikë që do t’u rriten çmimet. Njëherit, ai ka thënë se Los Blancos nuk kanë nevojë për shumë lojtarë, sepse kanë një skuadër të fortë. Ndërsa ka shprehur interesim që të bisedojë me legjendën Raul, që sipas Mourinhos, “ai nuk është si të tjerët, ai është në historinë e klubit”, prandaj duhet të bisedojë me të për të ardhmen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Mourinho: Interi të fitojë gjithçka, pos LK
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ronaldo: Dua Mourinho ta fitojë LK
» Mourinho do të fitojë në ‘el Classico’
» Milani ose Interi do ta fitojë Scudetton, Juve e katërta
» Mourinho: Do të largohem nga Interi
» Moggi: Mourinho nuk do rikthehet te Interi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: