Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Van der Sar pensionohet në fund të sezonit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Van der Sar pensionohet në fund të sezonit  Empty
MesazhTitulli: Van der Sar pensionohet në fund të sezonit    Van der Sar pensionohet në fund të sezonit  I_icon_minitimeThu Jan 27, 2011 8:13 pm

Njëshi i Manchester United, Edvin van der Sar, ka pohuar se ai do të tërhiqet nga futbolli në fund të sezonit për të kaluar më shumë kohë me familjen.

“Tash është koha t’i kushtoj më shumë vëmendje familjes time. Nuk mund të them me saktësi se kur është marrë një vendim i tillë. Por, që kur filloi sezoni, mendimet për të thënë lamtumirë filluan të jenë më të shpeshta. Ka ardhur koha t’i kushtoj më shumë vëmendje familjes time”, ka thënë Van der Sar.

Holandezi ka thënë se për dy vite dëshiron të jetë larg futbollit, ndërsa më pas mund të mendojë për ndonjë rol në stafin e Djajve të Kuq.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Van der Sar pensionohet në fund të sezonit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Van der Sar pensionohet në fund të stinorit
» Pensionohet Gary Neville
» Ronaldo planifikon të pensionohet
» Liga e Kampionëve – Formacioni i sezonit
» Nuri Sahin lojtari i sezonit në Bundesliga

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: