Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Ronaldo planifikon të pensionohet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Ronaldo planifikon të pensionohet Empty
MesazhTitulli: Ronaldo planifikon të pensionohet   Ronaldo planifikon të pensionohet I_icon_minitimeThu May 27, 2010 4:21 pm

Ronaldo planifikon të pensionohet F.0527094228750_m
Sulmuesi brazilian Ronaldo thotë se ai mendon të pensionohet pasi trupi i tij kërkon që ai të ndalojë së luajturi futboll.
“Trupi im kërkon të ndërpres të luaj futboll. Po bëhem gjithnjë e më i moshuar, trupi im më kërkon të pensionohem”, ka thënë Ronaldo për O Globo.

Ish-lojtari i Barcelonës, Interit, Real Madridit dhe Milanit, edhe para se të kthehet në Brazil tha se ai dalëngadalë mendon për pensionim. Shumica parashikuan se karriera e tij do të përfundonte kur në fillim të vitit 2008 ai pësoi një lëndim të rëndë, që e la atë jashtë fushe për nëntë muaj.

Por Ronaldo nuk u dorëzua dhe në fund po të njëjtit vit nënshkroi për Corrinthians. Në shkurt të këtij viti ai vazhdoi marrëveshjen me të njëjtin klub që do ta mbajë atë deri në fund të vitit të ardhshëm (2011).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Ronaldo planifikon të pensionohet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ronaldo synon numrin 7
» Van der Sar pensionohet në fund të stinorit
» Pensionohet Gary Neville
» Van der Sar pensionohet në fund të sezonit
» Ronaldo lojtar i Milanit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: