Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Robben: Bayerni nuk është ekip i madh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Robben: Bayerni nuk është ekip i madh Empty
MesazhTitulli: Robben: Bayerni nuk është ekip i madh   Robben: Bayerni nuk është ekip i madh I_icon_minitimeThu May 27, 2010 3:50 pm

Robben: Bayerni nuk është ekip i madh F.0527173925890_m
Përkundër faktit që Bayern Munichu ka qenë një ndër forcat kryesore evropiane këtë sezon, anësori Arjen Robben shprehet të jetë i kënaqur me sezonin e kaluar, por nuk mendon se ekipi për të cilin luan ai është i madh.
“Natyrisht, ne kemi një ekip shumë të mirë. Por ne ende nuk jemi një ekip i madh. Kemi qenë shumë të suksesshëm këtë sezon, por ka shumë hapësirë për t’u përmirësuar. E kemi zvogëluar distancën me Barcelonën, por ata janë ekip shumë më i mirë se ne. Kombinimet tona duhet të bëhen më shpejtë dhe duhet të ndërrojmë më shpesh pozitat”.

“Ne duhet të bëjmë transferime kualitative këtë verë nëse dëshirojmë të shkojmë përsëri larg në Ligën e Kampionëve. Ne gjithnjë mund të bëhemi më të mirë”, ka thënë Robben për Kicker.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Robben: Bayerni nuk është ekip i madh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Robben fton Van der Wiel te Bayerni
» Kuzhe: Sllovenia një ekip shumë i mirë
» Pique: Mou e bëri Realin ekip, të cilin do ta mposhtim
» Rruga jonë është e vështirë, sepse është pëpjetë, por ajo është e qartë, sepse është e drejtë
» Wenger: Prisni më shumë nga ky ekip

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: