Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
abmexha
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
abmexha

<b>Postime</b> Postime : 7

MesazhTitulli: pershendetje   Sat Mar 19, 2011 4:11 pm

pershendetje te gjitheve dhe mire se u gjej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.Delfina
WebMaster
WebMaster
dr.Delfina

<b>Postime</b> Postime : 1077

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sat Mar 19, 2011 4:26 pm


Pershendetjee abmexha Mire se erdhee .!!

_______________________
E kaluara mund të harrohet,por jo të fshihet.Prandaj kujdes cka bëni me të tashmen....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.com
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sat Mar 19, 2011 4:49 pm

Kalo mire me ne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sun Mar 20, 2011 7:29 am

pershendetje Abmexha uroj qe tekalosh mire me ne dhe te kontribosh per mjeksia grup
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Tue Mar 22, 2011 7:19 am

Mir se erdhe ne M-G

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
elbera
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
elbera

<b>Postime</b> Postime : 2

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sat Apr 09, 2011 8:54 pm

pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sun Apr 10, 2011 7:24 am

elbera shkruajti:
pershendetje
Mir se erdhe Elbera

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
dr.Delfina
WebMaster
WebMaster
dr.Delfina

<b>Postime</b> Postime : 1077

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sun Apr 10, 2011 11:25 am

Mire se erdhe Elebra kalo mire ne MG ...

_______________________
E kaluara mund të harrohet,por jo të fshihet.Prandaj kujdes cka bëni me të tashmen....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.com
DUA
Kontributor
Kontributor
DUA

<b>Postime</b> Postime : 1729

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Thu Apr 28, 2011 3:22 pm

Mire se erdhe mes nesh...Uroj qe t'kalosh bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Llafeve :: Perzantimet e Anëtarëve-
Kërce tek: