Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Pershendetje!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ANDY
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
ANDY

<b>Postime</b> Postime : 3

MesazhTitulli: Pershendetje!   Thu Sep 23, 2010 6:36 pm

JU PERSHENDES EDHE UNE ! Me ra rruga krejt rastesisht ketej nga juve ,pashe driten e dhomes te ndezur ,trokita dhe u futa brenda.Kujdes!JAM PAK I BEZDISUR DHE SHUME KURESHTAR !Por basoj se ketu do te kalojme mire, :roses:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Thu Sep 23, 2010 8:44 pm

Mir se erdhe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Fri Sep 24, 2010 7:49 am

Mir se erdhe andy

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Fri Sep 24, 2010 10:16 am

Kalo mire ne mensin tonë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
shaban Cakolli
Kontributor
Kontributor
shaban Cakolli

<b>Postime</b> Postime : 678

MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Fri Sep 24, 2010 4:28 pm

pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BeLti
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
BeLti

<b>Postime</b> Postime : 1065

MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Sat Sep 25, 2010 4:15 pm

Mire se ke ardh ANDY.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ANDY
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
ANDY

<b>Postime</b> Postime : 3

MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Sat Sep 25, 2010 6:33 pm

Ju pershendes te gjiethve miqte e mi.Me vjen mire qe nuk kalova pa u vene re fare perbri jush...me vjen mire qe qe jam ne mes jush....mirse ju gjeta!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aLbinna
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
aLbinna

<b>Postime</b> Postime : 40

MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Sat Sep 25, 2010 7:31 pm

Mire se ke ardhe!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arta
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
Arta

<b>Postime</b> Postime : 4

MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Sun Oct 03, 2010 3:27 pm

Pershendetje :roses:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BeLti
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
BeLti

<b>Postime</b> Postime : 1065

MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Sun Oct 03, 2010 3:28 pm

Pershendetje Arta, mire se erdhe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leta
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
avatar

<b>Postime</b> Postime : 172

MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Tue Oct 05, 2010 1:11 pm

Mire se erdhe ne mesin tone.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
DUA
Kontributor
Kontributor
DUA

<b>Postime</b> Postime : 1729

MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Tue Nov 09, 2010 8:33 pm

Mireseerdhe...Kaloja bukur mes nesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Llafeve :: Perzantimet e Anëtarëve-
Kërce tek: