Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Qeni që leh më tone të ndryshme (video)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Qeni që leh më tone të ndryshme (video)  Empty
MesazhTitulli: Qeni që leh më tone të ndryshme (video)    Qeni që leh më tone të ndryshme (video)  I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 7:23 am

Qeni që leh më tone të ndryshme (video)  31-qeni4

Tokio, 31 mars - Një qen japonez ka aftësi të pazakonshme – sipas urdhrit leh me tone të ndryshme. Natyrisht, dikush e ka vendosur në YouTube dhe është rrugës të bëhet yll ndërkombëtar falë lehjes së tij të qetë.
Qeni në video leh me tone të ndryshme. Fjala nuk është vetëm për lehjen e qetë dhe të zëshme, por për nuancat e pabesueshme të tonit të qenit, transmetojnë mediet kroate.
Përndryshe, ky qen i takon njërës nga 6 racat origjinale të qenve japonezë. Raca e tyre është rreth 2 mijë vjet e vjetër, dhe quhet Shiba Inu. Fjala është për qentë e vegjël, të cilët kryesisht kanë ngjyrë të kuqe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Qeni që leh më tone të ndryshme (video)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qeni shpëtohet nga deti tri javë pas cunamit (Video)
» I ngordh qeni, vret veten
» Qeni më i vjetër në botë 23 vjeç
» Qeni duhanxhi
» Qeni me lëkurë tigri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: