Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Propozimi për martesë shkoi keq, shumë shumë keq

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Propozimi për martesë shkoi keq, shumë shumë keq   Empty
MesazhTitulli: Propozimi për martesë shkoi keq, shumë shumë keq    Propozimi për martesë shkoi keq, shumë shumë keq   I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 7:20 am

Propozimi për martesë shkoi keq, shumë shumë keq   F.0407094758417_m

Propozimi për martesë i një vajze kineze shkoi në drejtim të gabuar kur i dashuri i saj e refuzoi para dhjetra dëshmitarëve.
Pasi ia dërgoi të dashurit të saj një mesazh që të vijë dhe ta takojë, vajza në fjalë u ngjit në maje të makinës së saj me një buqetë lulesh në dorë. Në dritaren e makinës kishte shkruar fjalët “Martohu me mua”.

Por kur arriti i dashuri i saj përgjigjia e tij befasoi masën e grumbulluar pasi ai e refuzoi ofertën. Ai tha: “Është dashur që unë të të propozoja ty. Sido që të jetë, tash më s’më ka mbetur asgjë dhe nuk mund të të bëjë të lumtur. Nëse mund të më presësh mua për tri vite dhe nëse deri atëherë do të mund të blejë shtëpi e makinë, unë do të të propozoj ty”.

Propozimi romantik ndodhi në Universitetin Wuhan gjatë festivalit të lulëzimit të qershive. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Propozimi për martesë shkoi keq, shumë shumë keq
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Simic: Propozimi serb – “blerje e terrenit”!
» Në Vatikan delegacioni i Kosovës shkoi pa ftesë
» Tifozja e flaktë shkoi në stadium me ‘llokme’ në flokë
» Tradita e propozimit për martesë
»  Modelet e grindjeve në martesë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: