Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Viçi me dy koka e katër sy në Kinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Viçi me dy koka e katër sy në Kinë  Empty
MesazhTitulli: Viçi me dy koka e katër sy në Kinë    Viçi me dy koka e katër sy në Kinë  I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 8:36 pm

Viçi me dy koka e katër sy në Kinë  26-vici4

Pekin, 26 prill - Kinezi Dong Yubao (65) u trondit plotësisht kur lopa e tij solli në jetë një viç me dy koka.
Rasti i pazakonshëm ka ndodhur në fshatin Gaoyang në provincën kineze Hebei. Gruaja e tij, Li Chunhua (60), ishte gjithashtu dëshmitare e këtij rasti.
“Gruaja ime dhe një komshi ishin në stallë për të ndihmuar lopën për të pjellë. Kur pa viçin, gruaja ime humbi vetëdijen. Viçi ka lindur me dy koka e katër sy”, tha Dong.
E njëjta lopë ka pjellë edhe më parë, por viçat ishin normalë dhe të shëndetshëm, transmetojnë mediet britanike.
Viçi ka dy koka, të cilët janë të kthyer gati plotësisht në anë të kundërta. Çdonjëra ka gojë e dy sy, ndërsa së bashku kanë tre veshë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Viçi me dy koka e katër sy në Kinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SHBA: Lind viçi me dy koka, katër sy dhe tre veshë
» Fatlumi më i madh në Kinë
»  Facebook edhe në Kinë?
» Shpërthim i rëndë në një minierë në Kinë
» Mini-dhomat hoteliere në Kinë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: