Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Çizmet të preferuara për vjeshtë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Çizmet të preferuara për vjeshtë    Tue Oct 18, 2011 12:29 pm

Edhe pse përnjëherë kanë filluar ditët e ftohta, njerëzit nuk shmangin daljet e tyre nëpër qytete, ndërsa si zakonisht në sy bien femrat e rregulluara, të cilat shëtisin me të preferuarat e tyre për këtë sezon- çizmet.

Çizmet duket se do të jenë pjesët kryesore të modës gjatë vjeshtës, për faktin se ato mund të kombinohen në mënyrë të përsosur me veshje të ndryshme.

Femrat nëpër qytet kryesore evropiane mezi kanë pritur që të veshin çizmet e tyre të vjeshtës, ndërsa edhe pse kombinimet e modës janë të shumta, vëmendja gjithmonë ka rënë te ato që kanë pasur në këmbë- çizmet e të gjitha ngjyrave dhe formave. /Telegrafi/


_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Çizmet të preferuara për vjeshtë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Te ndryshme :: Moda & Estetika-
Kërce tek: