Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Milito: Goli më i mirë i karrierës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Milito: Goli më i mirë i karrierës Empty
MesazhTitulli: Milito: Goli më i mirë i karrierës   Milito: Goli më i mirë i karrierës I_icon_minitimeMon May 17, 2010 6:00 pm

Njeriu që siguroi tre pikët e Interit në javën e fundit të Serie A, Diego Milito, ka thënë se goli ndaj Seinas, që ia siguroi Interit titullin, ishte goli i tij më i rëndësishëm në karrierë deri tani.Milito: Goli më i mirë i karrierës F.0517143345525_m

“Ky është sigurisht goli më i rëndësishëm i karrierës time dhe unë jam aq i lumtur. Ne patëm shumë raste, por ishte një ndeshje e vështirë. Fatmirësisht unë shënova dhe ishim në gjendje të fitojmë”.

“Goli i qetësoi gjërat dhe na ndihmoi. Ne do të kënaqemi me Scudetton tani për tani, ndërsa më pas do të mendojmë për finalen (e Ligës së Kampionëve), të cilën do të tentojmë ta fitojmë”, përfundoi Milito.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Milito: Goli më i mirë i karrierës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Yao Ming operohet, mendon për përfundim të karrierës
» Mourinho: Titulli më i vështirë i karrierës
» Inzaghi zbulon sekretin e karrierës
» Villa: Fitorja më me rëndësi se goli
» Milito do të mungojë një muaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: