Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Mourinho: Titulli më i vështirë i karrierës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Mourinho: Titulli më i vështirë i karrierës Empty
MesazhTitulli: Mourinho: Titulli më i vështirë i karrierës   Mourinho: Titulli më i vështirë i karrierës I_icon_minitimeMon May 17, 2010 6:05 pm

Pas triumfit në Serinë A, Jose Mourinho ka deklaruar se titulli i fituar ishte më i vështiri deri tani në karrierën e tij.
Mourinho: Titulli më i vështirë i karrierës Jose-mourinho


“Ishte titulli më i vështirë që kam fituar ndonjëherë. Unë kurrë nuk kam luftuar për titull deri në javën e fundit. Unë gjithnjë e siguroja titullin para ndeshjes së fundit dhe vërtet isha i brengosur deri në minutën e 90-të, pasi që Siena ka mundur të shënojë. Unë rrezikova të mos jem në pankinë, për shkak të një shakaje të bërë për Romën....”.

“Ne kemi dy tituj, të tjerët kanë zero. Unë mund ta them këtë qetësisht. Po na pret një javë historike, ku unë dua të jap gjithçka për të fituar. Unë dua ta përgatis ekipin tim në mënyrën më të mirë dhe më pas do të pushoj”, u shpreh portugezi

Mourinho shkoi aq larg, sa që dha dhe aludimin më të fortë se do të largohet në fund të sezonit nga Interi.

“Italia nuk është shtëpia ime. Nuk është një vend ku unë mund të punoj si duhet”, theksoi strategu, duke aluduar në një largim në fund të sezonit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Mourinho: Titulli më i vështirë i karrierës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Inzaghi zbulon sekretin e karrierës
» Milito: Goli më i mirë i karrierës
» Yao Ming operohet, mendon për përfundim të karrierës
» Pa Rossin, titulli humb vlerën
» Cannavaro: Titulli tjetër, pas 27 vitesh

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: