Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Redknappi plaçkitet në Madrid

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Redknappi plaçkitet në Madrid Empty
MesazhTitulli: Redknappi plaçkitet në Madrid   Redknappi plaçkitet në Madrid I_icon_minitimeMon Jan 24, 2011 7:21 am

Londër, 23 janar - Trajneri i skuadrës angleze, Tottenham Hotspur, Harry Redknapp, ka treguar se si është plaçkitur të enjten në Madrid në Spanjë, derisa ishte duke përcjellë një ndeshje futbolli, shkruan "BBC".
Redknapp 63-vjeçar përcolli ndeshjen e kthimit të çerekfinales të Kupës së Spaznjës mes Real Madridit dhe Atletico Madridit.
Ai tregon se dy persona janë ulur në gjunjë para tij dhe kanë nisur t'i tërheqin pantallonat për ta hutuar, ndërsa katër të tjerë i kanë vjedhur para dhe gjëra të tjera me vlerë nga xhepi.
Trajneri anglez thotë se nuk e ka raportuar këtë incident në polici. Ai madje tregon se është dashur të marrë para hua nga ndihmësi i tij, Kevin Bond, për t'u kthyer me taksi në hotel dhe për të darkuar, para se të kthehej në Londër.
"Unë isha duke ecur rreth stadiumit, atmosfera ishte fantastike, kishte tezga të vogla ku shiteshin sheqerka. Mora pak sheqerka për vete dhe për Kevinin. Më pas dy persona u ulën në gjunjë para meje dhe disa të tjerë më kapnin për pantallona. Nuk dija se çfarë po ndodhte. Unë vetëm pashë çelësat që më ranë përtokë. Në fillim mendova se mos dy personat para meje janë të verbër dhe nuk dija se çfarë po bënin. Unë u thashë të më lëshonin rrugën dhe i shtyva, por derisa bëra atë, xhepat u zbrazën. Ishin gjashtë persona që më rrethuan. Më morën të gjitha, paratë, kartelat e bankës dhe gjitha gjërat me vlerë", tregon Redknapp.
Trajneri i Tottenhamit, nuk beson se hajdutët ishin në dijeni se kush ishte ai.
"Ndoshta thjesht i jam dukur më i lehtë. Kanë thënë: ja ku është një i huaj që mund ta plaçkisim".
Real Madridi fitoi ndeshjen e zhvilluar në "Vicente Calderon" me rezultatin 1:0. Me këtë skuadra madrilene siguroi kalimin në gjysmëfinale të Kupës së Spanjës. Redknapp tregon se ai ishte larguar nga stadiumi 15 minuta pa mbaruar ndeshja, pasi u shqetësua nga incidenti. Trajneri anglez ishte në Madrid për të përcjellë sulmuesin uruguaian të Atleticos, Diego Forlan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Redknappi plaçkitet në Madrid
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Safina shokohet në Madrid
» EUROPA LEAGUE, triumfon Atleltico Madrid
» Nadal mposht Federerin në Madrid Open
» Edhe Real Madrid interesohet për Gourcuff
» Atletico Madrid kërkon Jonas Gutierrez

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: