Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Bashkohu me ne, ne Google grups

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Bashkohu me ne, ne Google grups   Mon Mar 14, 2011 7:49 pm

Antarë te nderuar vendosem qe te hapim dhe nje google grups per faqen tone ju ftojme qe te na bashkoheni dhe aty.

Citim aij apo ajo qe nuk ka te hapur nje add ne gmail nuk mund te na bashkohet.

Linku: http://groups.google.com/group/medicalgroups2011?hl=en
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: Bashkohu me ne, ne Google grups   Thu Oct 20, 2011 10:42 am

Pershendetje !

Po aktivizojm dhe nje forme tjeter qe sadopak e ne menyre me te drejtperdrejt e private te ju dergojm dhe ju ato libra mjeksore qe ne posedojm, ju qe jeni te interesuar mjafton te lini nje email tuajen ketu apo te ma dergoni mu personalisht ne PM, e me pas ne imbox tuaj une jau dergoj linkat per shkarkim.

Me rrespekt Staff-i i Mjeksia-Grup
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
 
Bashkohu me ne, ne Google grups
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup ::   Kendi i Forumit  :: Rregullorja e Forumit/ Njoftime-
Kërce tek: