Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Toni: Anglia do ta fitojë Botërorin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Toni: Anglia do ta fitojë Botërorin Empty
MesazhTitulli: Toni: Anglia do ta fitojë Botërorin   Toni: Anglia do ta fitojë Botërorin I_icon_minitimeTue Jun 01, 2010 7:05 pm

Toni: Anglia do ta fitojë Botërorin F.0601184119964_m
Luca Toni e sheh Anglinë si fituese të Botërorit të sivjetmë, ndërkohë që ai ende shfaqet i frustruar për mosthirrjen nga përzgjedhësi i përfaqësueses italiane, Marcello Lippi.
“Nuk kam dëgjuar diçka rreth Lippit. Unë jam i pikëlluar dhe do të më mungojnë bashkëlojtarët. Unë besova në një ftesë deri në fund, por unë e kam paramenduar këtë. Sa për Botërorin, Anglia e Fabio Capellos do ta fitojë atë”.

“Sa për mua, unë nuk dua të kthehem te Bayerni. Louis Van Gaal nuk më do mua, unë nuk e dua atë. Prioriteti im është të qëndroj në Itali”, deklaroi Toni për revistën Chi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Toni: Anglia do ta fitojë Botërorin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Wenger shpreson Anglia ta fitojë Botërorin
»  Zyrtare: Luca Toni lojtar i Juventusit
» Anglia
» Sllovenët nuk frikësohen nga Anglia
» Anglia barazon sërish

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: