Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Ulliri për ereksion më të mirë dhe më të gjatë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Ulliri për ereksion më të mirë dhe më të gjatë  Empty
MesazhTitulli: Ulliri për ereksion më të mirë dhe më të gjatë    Ulliri për ereksion më të mirë dhe më të gjatë  I_icon_minitimeSun Sep 11, 2011 6:07 am

Një studim më i ri ka treguar se meshkujt të cilët fusin në organizëm sasi më të madhe të yndyrave të mira, kanë epsh më ta fuqishëm seksual.

Ulliri dhe vaji i ullirit dukshëm mund ta përmirësojnë raportin mes yndyrave të mira dhe të këqija në gjak, dhe kështu në mënyrë parandaluese do të ndikojnë në fortësinë e venave dhe do të bëjnë që qarkullimi të jetë i mirë.

Përveç se do të ndikojë pozitivisht në ereksion, vaji i ullirit zvogëlon edhe rrezikun për sëmundjet e zemrës. Për ereksion më të mirë dhe të gjatë, po ashtu, ndihmojnë edhe kikirikët dhe avokado.

Ndërkaq, nëse e keni patjetër të pini alkool, le të jetë martini me ullinj... /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Ulliri për ereksion më të mirë dhe më të gjatë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ULLIRI NË KURAN DHE MJEKËSI
» Gjatë në Hagë
» Si të jetoni sa më gjatë?
» iOS 4.2 gjatë nëntorit
» Modelja më e gjatë në botë.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Keshillave :: Ushqimi dhe Dieta-
Kërce tek: