Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Flokët e shprishur janë “in”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Flokët e shprishur janë “in”  Empty
MesazhTitulli: Flokët e shprishur janë “in”    Flokët e shprishur janë “in”  I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 9:57 pm

Stilistët theksojnë se sa më të mëdha dhe më të shpishura që janë flokët, aq më bukur duken.

Falë këtij modeli të flokëve dhe volumit që u dhurohet atyre, femrat duken më të shëndosha dhe më të gjata, kjo është mënyra që i shkon për shtati një femre.

Flokët e mëdha japin një shkëlqim imazhit të një femre dhe në këtë mënyrë duken glamuroze dhe romantike.

Një model të tillë, nuk mund ta mbani në kokë për më gjatë se dy ditë, ngase janë shumë përbërës që vendosen në kokë që një model i tillë i flokëve të duket si më së miri. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Flokët e shprishur janë “in”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» rooney deshiron ti riktheje floket
» Flokët që vlejnë një milion dollarë
» Flokët e njerëzve do të parandalojnë përhapjen e naftës ?
» Produktet kozmetike mund të dëmtojnë flokët
» Zbulohet përse bien flokët tek meshkujt

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Te ndryshme :: Moda & Estetika-
Kërce tek: