Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-GrupMireseerdhet!
Mjeksia-Grup Regjis10
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

  Kendi i Forumit 

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Rregullorja e Forumit/ Njoftime

Rregullorja e Forumit/ NjoftimeSi te regjistroheni, duhet ti lexoni rregullat e forumit, Mjeksia-Grup.com.. dhe ti respektoni ato, ne menyre qe te mos keni probleme.
1069Jemi zhven...
Tue Aug 19, 2014 2:30 pm
dr.Dugi™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Prodhime Tona

Ky do jete seksioni ne te cilin do te vendosen te gjitha postimet qe i bjem vet ne antaret e forumit, pra pa i marr askund, origjinale. Kuptohet postimet duhet te ken te bejne me mjeksine e jo me gjera tjera.
2844Provim Pra...
Sun Jun 01, 2014 10:23 pm
Dreni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kendi i Vizitorve

Te nderuar Vizitorë ky do jete kend i dedikuar per ju, ne te cilin mund te hapni tema duke na kritikuar, kshilluar apo lavderuar, shpresojm qe mos te merr kahje negative ky sektor, nese merr staffi detyrohet te marr masa.
312Ndihma e p...
Tue Jan 22, 2013 3:18 pm
marinela Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
 

Kendi i Llafeve

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Perzantimet e Anëtarëve

Beje nje prezantim sado te shkurt qe te njihemi me njeri-tjetrin, ta dime kush je, prej nga na vizitoni, si erdhet deri tek ky forum etj.
46335here I am...
Wed Oct 30, 2013 8:25 pm
Lorena703 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema Shoqerore

Problemet dhe politikat sociale të shoqërisë shqipetare, diskutime mbi fenomene të tilla si racizmi, varfëria, diskriminimi, dhuna, etj.
70857Cila ka re...
Sat Apr 20, 2013 2:13 pm
simi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

Ndjenja pa fund, tregime te ndryshme te cilat vetëm dashuria i bën në jetë..
2422387Poezi Per ...
Wed Mar 20, 2013 5:50 pm
amarildo1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Bisedë e lirë

Knaqu duke biseduar.. Chit Chat pa kufi.. por mos dilni jasht rregullores se forumit.
785581Per moment...
Wed Oct 30, 2013 7:39 am
Lorena703 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pyetje & Pergjigjje

Pyetni ate qe se dini.. mesoni pergjigjjen nga antaret e tjere te forumit.
48Pyetje lid...
Tue Jan 28, 2014 9:44 am
nexhmije Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje & Urime

Pershendetje me te perzemerta per anetaret e forumit.. urime ditelindjet dhe urime festat te ndryshme.
20690Urime 8 Ma...
Fri May 30, 2014 2:51 pm
lalijot Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
 

Semundjet

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Alergjitë

Ketu do mund te gjeni shume kshilla lidhur me alergjit shpresoj te i hy ne pune ndonjerit pej juve
3443Alergjia e...
Sun Dec 11, 2011 2:23 pm
Antigona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

SST

Semundjet seksualisht transmetuse poste lidhur me keto semundje te cilat dita dites po behen me te shpeshta do te mundohemi sadopak te ju njoftojm per to
3452crregullim...
Wed Oct 30, 2013 7:08 am
Lorena703 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Semundjet Ngjitese

Semundje te shumta ne numer dhe me pasoja te medha ne viktima, do shkruajm Zgjeben, TBC, llojet e Hepatiteve etj
2536Hepatiti B...
Mon Jul 09, 2012 7:59 am
asim behari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Semundja e Kancerit

Semundje e pasherushme, te gjitha llojet e kancereve i postojm ketu dhe zbulimet me te reja qe behen lidhur me kanceret
7198Alkooli dë...
Sat Jan 14, 2012 2:12 pm
Antigona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Semundjet Psikike

Shume persona vuajne nga keto semundje per te cilet duhet nje perkujdesje me e mire pra nje rehabilitim qe shpesheher din te jete pozitiv, poste tona do i ndihmojn atyre qe kane nevoj per simtomet e semundjes si te perballemi me to e jo te rehabilitojme ato.
1727Stigmatizi...
Sun Dec 11, 2011 2:13 pm
Antigona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sëmundjet Vdekjeprurse

Semundjet vdekjeprurese, te mesojm se si te largohemi nga keto semundje.. ta dime cilat jan keto semundje etj.
1122Domatet mb...
Sat Jan 14, 2012 2:19 pm
Antigona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Semundjet e Zemrës

Te gjitha semundjet e zemres, keshilla, dhe si te behet parandalimi i tyre.
5887Mund të pa...
Sun Dec 11, 2011 2:11 pm
Antigona Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
 

Kendi i Lajmeve

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet Mjeksore

Lajmet me te reja nga bota e mjeksise.. tema interesante qe ndoshta ndonjeher do na duhen etj.
9501062Ndryshimet...
Wed May 29, 2013 2:42 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Teknologjia

Informacionet me te reja nga shkenca e Teknologjise.
491511Çdo i gjas...
Mon Oct 17, 2011 6:33 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Jeta eshte nje mister apo thjeshte kuriozitet? Kuriozitete te ndryshme!
547831Feston 105...
Sun Dec 25, 2011 10:47 am
Antigona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet

Lajmet me te reja, vendore, rajonale dhe nderkombetare..
Asnjë mesazh i riL.VETEVENDOSJE!
30753118Dacic: Mun...
Sun Oct 16, 2011 12:55 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajme nga Sporti

Lajme sportive, fubolli, basketbolli, volejbolli, tenisi, sporte ekstreme e shume sporte te tjera
12861327El Clasico...
Sat Feb 16, 2013 10:12 am
zuki Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

VIP

Vipat e gjith botes ata qe pushtojne vemendjen e mediave dhe te diskutimeve te perditshme, mendimet tuaja krahasimet dhe me shum per Vip-at.
6464Edita moho...
Tue Aug 30, 2011 5:50 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema e Javës

Tema e javes, tema te ndryshme shendetsore, nga Dr. te ndryshem shqiptar.
344610 gjerat ...
Sat Mar 10, 2012 12:52 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
 

Kendi i Keshillave

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Këshilla për Dhëmbë

Qe te kemi dhemb sa me te shendosh, te dim si ti bajm ata qe te mos kemi nevoj ta vizitojm stomatologun.
4549Kujdesi pe...
Sun Dec 11, 2011 1:24 pm
Antigona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Këshilla për Flokë

Te kemi flok sa me voluminoze sa mete pasterta, si ti mbajm ato, e shume te tjera.
4055Ushqim ide...
Sun May 01, 2011 9:57 am
dr.Delfina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Këshilla per Femijë

Qe te kemi nje faze te mire per femijet tane pse mos te kshillohemi andaj ne do mundohemi qe te ndihmoj me postime
92103Si t’iu hi...
Fri Mar 09, 2012 6:14 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Këshilla per Shtatzanin

Si te ruajm nje shtatzani te shendoshe, pa probleme, te mesojm!
7995Qentë ndih...
Wed May 29, 2013 2:38 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

ILAQE & Medikamente

ILAQE & Medikamente te ndryshme.. Ilaqe te shpejta shtepiake etj.
80166Të jetosh ...
Tue Jun 03, 2014 6:53 pm
Dreni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ushqimi dhe Dieta

Informacione të rendeshishme, se si te ushqehemi, qka te perdorim qka jo.. dhe informacione rreth dietave.
160202Ushqimet q...
Tue May 28, 2013 8:01 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
 

Te ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Familja dhe fëmijët

Familja dhe fëmijët janë shkolla e detyrave themeluar mbi dashurinë. Familja dhe fëmijët jan kryevepra e natyrës.Familja dhe fëmijët jan njësia bazë grupore e shoqërisë dhe i jepet mbrojtje nga shoqëria dhe shteti...
33140Ndarja e k...
Tue May 28, 2013 8:04 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Moda & Estetika

Moda dhe dëshirat për te qene i/e bukur veshje të kohëve të fundit, gjithçka që mund t'ju bëjë sa më tërheqës/e ndaj partnerit/partneres.
2929Kimikati D...
Wed Mar 14, 2012 7:03 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Best OF YouTube

Video te ndryshme, Ekstreme, Interesante, humoristike etj..
27Luani Sulm...
Fri Jun 03, 2011 7:45 am
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Foto-ilustrim

Me foto do te mundohemi te tregoj se si shfaqet nje semundje e caktuar, ndoshta brenda fotove mund te kete edhe permbajtje jo te kendeshme andaj ne si forum nuk mbajm pergjegjesi.
46Megacolon-...
Sun Oct 23, 2011 10:27 am
dr.Dugi™ Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
 

Viti i I semestri i I

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Anatomia e Njeriut

E dime qe Anatomia ndahet ne disa regjione sic jane: SNQ-SNP, Pelvik, Toraks, Abdomen, Kokë-Qafë, Ostologji.. per te cilat mund te gjeni gjithqka ketu.
Asnjë mesazh i riBooks of Anatomy
4090Coloring b...
Fri Feb 24, 2012 10:40 am
dr.Dugi™ Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
 

Viti i I semestri i II

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Psikologjia Mjeksore

Psikologjia Mjeksore dhe gjithqka qe ka te beje me te.
80232Dhuna midi...
Sat Oct 22, 2011 12:30 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Statistikë me Informatikë

Statistikë dhe Informatikë, dhe gjithqka qe kaq te beje me te.
3147 Ndertoni ...
Wed Mar 30, 2011 4:49 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Etikë Mjeksore

Etikë Mjeksore, dhe gjithqka qe ka te beje me te.
1545Pergjegjsi...
Sat Jan 29, 2011 7:32 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Biologjia Molekulare

Biologjia Molekulare, dhe gjithqka qe ka te beje me te.
48Gjenetika ...
Fri Aug 27, 2010 5:51 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ndihma e Parë

Ndihma e pare.. te mesojme se qka na nevoitet? pse duhet te kemi ndihmen e pare etj.
2223Lekuar-dje...
Mon May 23, 2011 12:07 pm
dr.Dugi™ Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
 

Viti i II semestri i III

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Fiziologjia e Njeriut

Fiziologjia e Njeriut, dhe gjithqka qe ka te beje me te.
Asnjë mesazh i riBooks of Physiology
1515Color atla...
Sat Mar 03, 2012 12:10 pm
dr.Dugi™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Biokimi Mjeksore

Biokimi Mjeksore, dhe gjithqka qe ka te beje me te.
1921Bilirubina...
Fri Sep 16, 2011 8:11 am
Dr Ramadan Ndreka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Imunologji me Alergologji

Imunologji me Alergologji, dhe gjithqka qe ka te beje me te.
1111ANTIGJENET...
Sat Jan 22, 2011 10:37 am
iliriana Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Metodologji e Punes Shkencore

Gjithqka qe ka te bej me MPSH
34 Ndërtimi...
Sun Oct 23, 2011 9:06 am
dr.Shemi Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
 

Viti i II semestri i IV

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Mjeksia Familjare

Mjeksia Familjare, dhe shume informacione mbi te.. qe vertete na duhen ne jete.
58165100 këshil...
Sat Oct 22, 2011 12:54 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Histologji me Embriologji

Histologji me Embriologji dhe gjiqka qe ka te bej me te
Asnjë mesazh i riPreparatet e Histologjisë
1111Epiteli Ps...
Mon May 02, 2011 1:25 pm
dr.Dugi™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Gjenetikë Mjeksore

Gjithqka qe ka te beje me Gjenetiken Mjeksore....
1112Shmangia g...
Tue Mar 22, 2011 7:11 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
 

Viti i III semestri i V

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Mikrobiologji Mjeksore

Demet qe na shkaktojne mikroorganizmat ne trupin tone
88Enderobact...
Fri Jun 10, 2011 5:29 pm
dr.Dugi™ Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
 

Viti i III semestri i VI

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Fiziologjia Patologjike

Gjithqka qe ka te bej me Fiziologjin Patologjike...
33Ushtrimet ...
Fri May 20, 2011 9:49 am
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Radiologji me M.Nukleare

Ligjerata, rengene, ushtrime nga Radiologjia....
22Abdomeni A...
Tue Jun 14, 2011 5:08 pm
dr.Dugi™ Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
 

Kendi i Shkarkimeve

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Libra Shqipë

Libra ShqipëKetu gjeni libra te ndryshem ne gjuhen tone shqipe.
56Fizpatolog...
Fri May 06, 2011 4:08 pm
doublereal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Libra te huaj

Libra te ndyrshem te huaja.. knaqu duke mesuar dhe lexuar per shume cka..
1113Osteomilit...
Wed Oct 12, 2011 2:43 pm
dr.Dugi™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Seminare Mjeksore

Seminare te cilat kerkojne profesoret nga ne qe ti bejm qe te ju japim sado nje udhezim te vogel atyre qe vien pas nesh ne mjeksi, ketu publikojm seminaret e punuara nga ne
Asnjë mesazh i riS. nga Migrobiologjia Mjeksore, Asnjë mesazh i riS. nga Onkologjia, Asnjë mesazh i riS. nga Patologjia
79Tema: Neop...
Mon Mar 12, 2012 10:42 pm
hana92 Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
 

Kendi i Shkencave egzakte

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Biologji & Kimi

Keto dy lemi dita e dites po zgjerohen, te cilat si tematike kan studimin e jetes ne planetin tone njera ndertimin e tjetra fungsionin, le te postohet rreth ketyre dy lemive baze per jetesen ne planetin tone
74122Fakte mahn...
Fri Jun 03, 2011 12:53 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Matematikë & Fizikë

Dy lemi fundamentale ne rruzull, baz per te gjitha lemit e tjera inforumohu per to
4762Teorema e ...
Tue Mar 29, 2011 7:24 am
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Gjeografi & Gjeologji

Te mesohemi se si te orjentohemi ti njohim vendet ne bote, te dim perberjen e tokes tone
80236Geography ...
Fri Jun 03, 2011 12:45 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
 

Kendi i Ç'ështjeve Shqiptare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Historia Shqiptare

Mbi te kaluaren dhe te ardhmen ton, ta dim se qka shkruan historia per ne, qfare te pare tan kishim, cilet ishin teritoret tana dikur, kush na cungoj e shume qka tjeter
60697Komploti B...
Wed May 18, 2011 2:09 pm
indira kruja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Letersia Shqipëtare

Letersia Shqipëtare, Poezi shqipe.. dhe biografi te ndryshme te autoreve shqipetare.
781261Tetë "gënj...
Sun Jan 15, 2012 2:07 pm
Antigona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Traditat edhe Zakonet

Shume tradita dhe zakone ne brendesi te nje trualli shqiptar, qe gjithsesi na kane perfaqesuar me nder ne vite. Komente, mendime, opinione mbi traditat e zakonet.
1745Martesa, d...
Sun Jan 16, 2011 3:33 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kultura Tradicionale

Gjithcka mbi kulturen tradicionale shqiptare.
523Trashegimi...
Sun Jun 12, 2011 11:31 am
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Poezi & Tregime

Ketu mund te shkruani poezite tuaja, dhe te lexoni poezi te ndryshem nga autoret shqiptarë.
718Jeta
Fri Feb 07, 2014 7:06 pm
fatmamurra Shiko mesazhin e fundit
Mjeksia-Grup Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 23100 artikuj
Forumi ka 1632 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Halil
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 311 më Tue Aug 13, 2019 6:13 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google, Qwant
Users having a birthday today : AstronauT (29), indira kruja (29), kujtim (53)
Users with a birthday within the next 7 days: agron (35), Ardi (36), arta maliqi (32), bereqi (67), besjona (28), blerimi (37), Bora Hoxhaj (34), capobau are baba (32), elbera (30), entela (37), era88 (33), ergyl gafuri (62), festina (31), kaltrina (32), lirae (33), Malvina (37), nora RMA (27), oresti (47), Predator1 (33), rema (48), skender-musa (33), violeta (57), xhenetal (28)
Legjenda : [ Web-Master ][ Moderatorë ][ Kontributorë ][ Studentë i FM-së ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur