Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Jemi zhvendos ne www.forumi.keshillamjekesore.info


Rregullorja e Forumit/ Njoftime0dr.Dugi™10748Tue Aug 19, 2014 2:30 pm
dr.Dugi™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Trego nese je student i Fakultetit te Mjeksisë


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Rregullorja e Forumit/ Njoftime36dr.Dugi™5165Tue Aug 12, 2014 8:32 pm
Rovena Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Të jetosh me më shumë se një problem shëndetësor


ILAQE & Medikamente0Dreni997Tue Jun 03, 2014 6:53 pm
Dreni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Jeta


Poezi & Tregime6Antigona1579Fri Feb 07, 2014 7:06 pm
fatmamurra Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Pyetje lidhur me semundjen e Fibroza Cistike


Pyetje & Pergjigjje0nexhmije1109Tue Jan 28, 2014 9:44 am
nexhmije Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  here I am


Perzantimet e Anëtarëve7enndrit1278Wed Oct 30, 2013 8:25 pm
Lorena703 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  PREZANTIM :)


Perzantimet e Anëtarëve0Lorena703618Wed Oct 30, 2013 8:22 pm
Lorena703 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  200 recetat popullore për sëmundjet më të shpeshta


ILAQE & Medikamente7dr.FjoollaaH™10117Sun Aug 18, 2013 11:29 am
hanife selmani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Pershendjee mjeksia grup


Perzantimet e Anëtarëve3Dr.Asrin Bislimi828Fri Jul 12, 2013 1:12 pm
Shefqet Latifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Ndryshimet në gojë zbulojnë sëmundjet


Lajmet Mjeksore0dr.FjoollaaH™950Wed May 29, 2013 2:42 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Rrezet e diellit vendimtare për uljen e tensionit të gjakut


Lajmet Mjeksore0dr.FjoollaaH™597Wed May 29, 2013 2:33 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Si të formojmë eshtra të fortë...


Lajmet Mjeksore0dr.FjoollaaH™526Tue May 28, 2013 8:09 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Ndarja e krevatit me fëmijën, e rrezikshme


Familja dhe fëmijët0dr.FjoollaaH™747Tue May 28, 2013 8:04 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Ushqimet që ndikojnë në cilësinë e gjumit


Ushqimi dhe Dieta0dr.FjoollaaH™765Tue May 28, 2013 8:01 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Ushqimet që duhet t’i evitojmë nga konsumimi i tepërt


Ushqimi dhe Dieta0dr.FjoollaaH™570Tue May 28, 2013 8:00 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Truri ynë bën dallimin e llojeve të të qeshurës


Lajmet Mjeksore0dr.FjoollaaH™511Tue May 28, 2013 7:57 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Mos bëj shumë sport nëse dëshironi fëmijë


Familja dhe fëmijët0dr.FjoollaaH™429Tue May 28, 2013 7:53 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Femijet me autizem ??


Pyetje & Pergjigjje3gramshii8820Mon Apr 22, 2013 9:10 pm
xhoi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Vizitorë te Nderuar


Rregullorja e Forumit/ Njoftime4dr.Dugi™1381Sun Mar 17, 2013 9:19 am
Eleni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Frutat e shëndetshëm për të cilat nuk keni dëgjuar kurrë


Ushqimi dhe Dieta0dr.FjoollaaH™748Sat Mar 02, 2013 10:59 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Frutat, “sekreti” për të hequr dorë nga duhani


Ushqimi dhe Dieta0dr.FjoollaaH™573Sat Mar 02, 2013 10:54 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Dobitë që sjellin fruta dhe perimet


Ushqimi dhe Dieta0dr.FjoollaaH™686Sat Mar 02, 2013 10:53 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Bizelet


Ushqimi dhe Dieta0dr.FjoollaaH™741Sat Mar 02, 2013 10:50 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Me avokado për rënien në peshë dhe përmirësim të shëndetit


Ushqimi dhe Dieta0dr.FjoollaaH™715Sat Mar 02, 2013 10:49 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Mjeksia-Grup Empty

  Produktet që duhen evituar për të shmangur urthin


Ushqimi dhe Dieta0dr.FjoollaaH™513Sat Mar 02, 2013 10:48 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
Kërce tek: