Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Jeta

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
Antigona
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
Antigona


<b>Postime</b> Postime : 89

Jeta Empty
MesazhTitulli: Jeta   Jeta I_icon_minitimeSat Nov 26, 2011 8:37 pm

Kjo Jetë Nuk
Është Më E Gjatë
Se Tri ditë
Dje,Sot Dhe Neser..!


Q`farë Ka Ndodhur Dje
I Takon Një Te Kaluare..
Q`farë Po Ndodh Sot
Bëhemi Te Gatshem Per Te Nesermën
E Q`farë Do Te Ndodh Neser
I Mbetet Te Se Ardhmes

Të Mundohemi Te Jemi
Ata Njerez Qe Kan Një
Te Kaluar Te Bukur
Te Tashme Te Manhitur
Dhe Te Ardhme Te Arritur...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.Delfina
WebMaster
WebMaster
dr.Delfina


<b>Postime</b> Postime : 1077

Jeta Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta   Jeta I_icon_minitimeSun Nov 27, 2011 2:23 pm

Antigona shkruajti:
Kjo Jetë Nuk
Është Më E Gjatë
Se Tri ditë
Dje,Sot Dhe Neser..!


Q`farë Ka Ndodhur Dje
I Takon Një Te Kaluare..
Q`farë Po Ndodh Sot
Bëhemi Te Gatshem Per Te Nesermën
E Q`farë Do Te Ndodh Neser
I Mbetet Te Se Ardhmes

Të Mundohemi Te Jemi
Ata Njerez Qe Kan Një
Te Kaluar Te Bukur
Te Tashme Te Manhitur
Dhe Te Ardhme Te Arritur...


Shummë e bukur Antigona ..realiteti..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.com
Antigona
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
Antigona


<b>Postime</b> Postime : 89

Jeta Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta   Jeta I_icon_minitimeSun Nov 27, 2011 6:05 pm

Flm.. Delffinna. :D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
engjulli
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
engjulli


<b>Postime</b> Postime : 3

Jeta Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta   Jeta I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 9:03 pm

a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
engjulli
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
engjulli


<b>Postime</b> Postime : 3

Jeta Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta   Jeta I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 9:04 pm

keni dia gabime por leht mund ti permisosh
do vi prap
Mbrapsht në krye Shko poshtë
engjulli
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
engjulli


<b>Postime</b> Postime : 3

Jeta Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta   Jeta I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 9:26 pm

te flas une pakz per jet:
jeta eshte nje ndjenje e papershkruar
jeten duhet te jetojm si duhet
ne qofe nuk jetojm si duhet
ater jem shkaktar te vetvetes
nje i moqem(plaku) thoshte:
aiqe di shum dhe nuk perdore ate dije
eshte sikur njeriu qe i ndez dritat
dhe i mbyll syte..sa mete sakta e mete menqur
te jene fjalet aq mete gjate ekan jeten ato....
me kaq e perfondoi temen:jeta dhe me shum kuptim ai qe din
te vlersojeee ..... antigona >3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fatmamurra
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
fatmamurra


<b>Postime</b> Postime : 1

Jeta Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta   Jeta I_icon_minitimeFri Feb 07, 2014 7:06 pm

shume te bukura keto poezite

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Jeta Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta   Jeta I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Jeta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jeta ndriçon
» Jeta poshtë Antarktidës
» Jeta po zgjatet gjithnjë e më shumë
» Tentohet që Daci të eliminohet nga jeta politike
» Jeta prej azilanti e Thaçit në Zvicër

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Ç'ështjeve Shqiptare :: Poezi & Tregime-
Kërce tek: