Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Edita mohon të jetë në lidhje dashurie

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Edita mohon të jetë në lidhje dashurie  Empty
MesazhTitulli: Edita mohon të jetë në lidhje dashurie    Edita mohon të jetë në lidhje dashurie  I_icon_minitimeTue Aug 30, 2011 5:50 pm

Ditëve të fundit nëpër mediat shqiptare ishte shkruar se
këngëtarja Edita Sopjani është në lidhje dashurie me një moderator të
një televizioni lokal kosovar, i quajtur Vilson Geci.
Ishte raportuar se Edita ka filluar një romancë me Vilsonin dhe është duke e shijuar dashurinë në bregdetin e Ulqinit.

Edita ka reaguar menjëherë, për të mohuar një thashetheme të tillë.
Ajo për Telegrafi.com ka demantuar këtë lajm ku ka pohuar se asgjë nga
ato çfarë janë shkruar nuk janë të vërteta.

“Po flitet shumë se unë kinse jam në lidhje me Vilson Gecin, një
person jo i njohur por thjesht një moderator në njërin televizion lokal
këtu në Kosovë. Unë sipas disa shkrimeve që kam pa tek disa agjensione
të lajmeve, jam habitur çfarë kam lexuar, thjesht sikur po lexoja diçka
për një person tjetër jo për veten time”, ka thënë Edita për Telegrafi.

“Nga ajo që kam lexuar thuhet se unë kinse po kaloj një romancë
dashurie të paparë me të dhe se jemi ne bregdetin e Ulqinit duke kaluar
bashkë pushimet, dhe gjithashtu kinse ai është duke menaxhuar një klub
në Ulqin dhe se unë kam kënduar disa mbrëmje atje, gjë që nuk ka ndodh
kurrë”.

“Që nga viti 2007 nuk kam qenë në Ulqin as për plazh as për të
kënduar, ndërsa pushimet i kam kaluar si çdo herë me familjaret e mi në
bregdetin e Shqipërisë, por sigurisht në ëndrrën e tij është gjithçka e
mundshme. Hahhaha ta kuptojmë ka dëshire t’ia bëjë vetës qefin. Unë me
të vërtet jam shokuar dhe nuk e kam ditur se paskam të dashur dhe po
kënaqem në bregdetin Ulqinak”, thotë Edita.

Edita mohon të jetë në lidhje dashurie  Editasopjani350

Përveç kësaj, Edita ka pohuar se personin në fjalë e ka parë vetëm
një herë, kur ajo ka qenë mysafire në emisionin që ai ka udhëhequr. Por,
mes tyre s’ka pasur asgjë më shumë se kaq.

“Unë personin në fjalë e kam parë një herë, dhe atëherë isha e ftuar
si mysafire në një emision të cilin e drejtonte ai dhe kjo ka qene diku
ne muajin prill ose maj të këtij viti ku edhe ka pasur mundësi të bëjë
disa fotografi me mua dhe pastaj të ketë hapësirë të shkruajë”, ka
përfunduar Edita. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Edita mohon të jetë në lidhje dashurie
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pagjumësia ndikon keq në shëndet dhe lidhje dashurie
»  Pacolli mohon t’i jetë kërkuar të tërhiqet
» Edita ia ndryshon listën PDK-së
» Edita Tahiri bisedoi me diplomatë grekë
»  Edita Tahirit nuk i premtohet post ministror

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: