Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Adriano: Do të kemi një sezon të shkëlqyeshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Adriano: Do të kemi një sezon të shkëlqyeshëm Empty
MesazhTitulli: Adriano: Do të kemi një sezon të shkëlqyeshëm   Adriano: Do të kemi një sezon të shkëlqyeshëm I_icon_minitimeWed Jun 09, 2010 2:13 pm

Adriano: Do të kemi një sezon të shkëlqyeshëm F.0609131114122_m

Ish-sulmuesi i Flamengos, Adriano, ka thënë se ai shpreson Roma të ketë një sezon të shkëlqyeshëm, pasi kompletoi transferimin e tij te klubi italian.
“Jam shumë i lumtur që jam në Roma dhe që do të luaj për fanellën giallorose. Shpresoj gjithçka të shkojë mirë. Jam i bindur se do të kemi një sezon të shkëlqyeshëm. Jam i lumtur me mikpritjen e ngrohtë nga fansat, pasi ata ishin gjithkund nëpër qytet”.

“Nuk më pëlqen të bëj premtime, por e di se duhet ta tregoj veten në fushë dhe them se do të shkojë mirë”, ka thënë Adriano për Roma Channel.

Braziliani ka nënshkruar kontratë trevjeçare me klubin romak.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Adriano: Do të kemi një sezon të shkëlqyeshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adriano: Kam hesape të pasqaruara në Itali
» Palmeiras konfirmon interesimin për Ronaldinho dhe Adriano
» Schweinsteiger: Kemi besim
» Pellegrini: Ishte sezon fantastik
» Nasri: Chelsea më i dobët këtë sezon

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: