Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Roma prezanton Adrianon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Roma prezanton Adrianon Empty
MesazhTitulli: Roma prezanton Adrianon   Roma prezanton Adrianon I_icon_minitimeWed Jun 09, 2010 7:18 pm

Roma prezanton Adrianon F.0609201321232_m

Roma ia ka prezantuar publikut në stadiumin Flaminio, transferin më të ri, sulmuesin brazilian Adriano, ndërsa pas prezantimit, Adriano foli në prani të publikut për atë që mendon për klubin kryeqytetas.
“Unë bisedova me Ranierin dhe ai më tha që më ka kërkuar edhe në kohën kur ishte te Chelsea. Unë gjithashtu kam biseduar me Tottin dhe De Rossin dhe kuptova që kjo është një familje”.

“Ata më thanë, që së bashku mund të fitojmë dhe ta bëjmë Romën një ekip më të madh dhe më të mirë”, theksoi Adriano.

Adriano e ka zgjedhur fanellën me numër tetë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Roma prezanton Adrianon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: