Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Van Marwijk i kënaqur me fitoren ndaj Danimarkës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Van Marwijk i kënaqur me fitoren ndaj Danimarkës Empty
MesazhTitulli: Van Marwijk i kënaqur me fitoren ndaj Danimarkës   Van Marwijk i kënaqur me fitoren ndaj Danimarkës I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 4:10 pm

Van Marwijk i kënaqur me fitoren ndaj Danimarkës F.0614174629410_m

Njëri nga favoritët për ta fituar Botërorin, Holanda, mposhti në ndeshjen e parë Danimarkën me rezultat 2-0, në një ndeshje të vështirë, por me të cilën është ndarë i kënaqur përzgjedhësi Bert van Marwijk.
“Danimarka është skuadër e mirë defensive dhe është dashur të jemi të durueshëm. Unë jam shumë i çliruar që i morëm të tre pikët. Ne e kontrolluam pjesën më të madhe të takimit, përpos 15 minutave para pushimit. Ishte një start fantastik i pjesës së dytë dhe ne patëm më shumë hapësirë pas golit të parë. Ne krijuam raste për të shënuar edhe më shumë dhe kemi mundur të shënojmë shumë lehtë edhe dy gola tjerë”.

“Hyrja e Eljero Elias vërtetë na ndryshoi lojën. Është mirë kur ke mjaft opsione në sulm. Rafael van der Vaart luajti mirë në pozitën që luajti sikurse në miqësoren ndaj Ganës. Është start i mirë i kampionatit dhe jam i kënaqur me rezultatin final”, u shpreh Van Marwijk.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Van Marwijk i kënaqur me fitoren ndaj Danimarkës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: