Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Sneijder: Fitorja e parë, më e rëndësishmja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Sneijder: Fitorja e parë, më e rëndësishmja Empty
MesazhTitulli: Sneijder: Fitorja e parë, më e rëndësishmja   Sneijder: Fitorja e parë, më e rëndësishmja I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 9:04 pm

Sneijder: Fitorja e parë, më e rëndësishmja F.0614213724858_m

Holanda e theu mbrojtjen e fortë daneze në sfidën e zhvilluar në mesditën e të hënës, duke e fituar ndeshjen me rezultat 2-0, kurse njëri ndër akterët kryesorë, Wesley Sneijder, u shpreh i ngazëllyer me fitoren e parë të kombëtares ‘Portokalli’.
“Fitorja e parë është gjithmonë më e rëndësishmja. Ne nuk luajtëm mirë në pjesën e parë, por ne luajtëm mirë në pjesën e dytë të ndeshjes. Ne jemi të kënaqur me rezultatin dhe tani po mendojmë për ndeshjen e dytë”.

“Është shumë herët të themi se Holanda mund ta fitojë Botërorin. Ne nuk luajtëm mirë por fituam 2-0. Nuk dua të vë bast në Holandën për ta fituar trofeun, sepse unë nuk luaj bastore, sidomos nuk vë bast mbi vetveten”, është shprehur pas ndeshjes Sneijder.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Sneijder: Fitorja e parë, më e rëndësishmja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fitorja e PDK-së do të jetë bindëse
» Gyan: Fitorja për Afrikën
» Villa: Fitorja më me rëndësi se goli
»  Sneijder i zhgënjyer nga mostransferimi i Afellay
» United bën gati 25m funte për Sneijder

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: