Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Coutinho: Do të bëhem Kaka i Interit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Coutinho: Do të bëhem Kaka i Interit Empty
MesazhTitulli: Coutinho: Do të bëhem Kaka i Interit   Coutinho: Do të bëhem Kaka i Interit I_icon_minitimeThu Jun 17, 2010 10:25 pm

Coutinho: Do të bëhem Kaka i Interit F.0617150645808_m

Mesfushori brazilian Philippe Coutinho, ka thënë se dëshiron të bëhet Kaka i Interit, në kohën kur ai është duke i përjetuar ditët e fundit me skuadrën Vasco De Gama, para se t’i bashkohet kampionit të Evropës.
Tuttosport shkruan se Coutinho do t’i nënshtrohet një testi mjekësor me klubin, me ç’rast do të takohet me trajnerin e ri, Rafa Benitez. Ai thotë se e kanë kërkuar edhe Real Madridi e Barcelona.

“Kaka është lojtar i madh, ai e merr topin dhe vrapon në drejtim të portës kundërshtare, gjë e cila më pëlqen ta bëj. Unë jam mesfushor ofensiv dhe më pëlqen t’u shërbej sulmuesve. Marco Branca më besoi që nga minuta e parë. Real Madridi dhe Barcelona më dëshiruan gjithashtu, por kur është dashur ta bëja zgjedhjen, nuk pata dyshime. Milano është qytet i mirë dhe San Siro vend vërtetë i mirë”, deklaroi ardhmëria e Interit, Coutinho
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Coutinho: Do të bëhem Kaka i Interit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Coutinho lëndohet në kofshë
» Lucio: Dua të bëhem si Dunga
» Fabiano: Dua të bëhem si Romario e Ronaldo
» Berbatov: Do të bëhem edhe më i mirë
»  Balotelli: Dua të bëhem më i miri në botë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: